Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΗΝΙΑΙΑ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΩΡΩΠΟΥ & ΒΟΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


    Αποκαλυπτική συνέντευξη του Ανδρέα Μπαλόκας στο φύλλο Μαΐου

    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 114
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2009
    Ηλικία : 39

    Αποκαλυπτική συνέντευξη του Ανδρέα Μπαλόκας στο φύλλο Μαΐου Empty Αποκαλυπτική συνέντευξη του Ανδρέα Μπαλόκας στο φύλλο Μαΐου

    Δημοσίευση  Admin Κυρ Απρ 26, 2009 5:41 pm

    Αποκαλυπτική συνέντευξη του Ανδρέα Μπαλόκας στο φύλλο Μαΐου Miaiok15

    "Η απόφασή μου να συστρατευτώ με την ομάδα του Γιάννη Οικονομάκου ήταν ώριμη. Οι διάφορες φήμες περί επιστροφής μου στη δημοτική ομάδα του Δημάρχου δεν είχαν βάση. Οι λόγοι της απομάκρυνσής μου απ’ αυτήν δεν άλλαξαν ποτέ. Μου ήταν αδύνατον να παίξω με τις θέσεις μου, τις οποίες άλλωστε έχω επανειλημμένα υπερασπίσει και στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου. Υπήρχε βέβαια η χρονική δυνατότητα να αλλάξουν τα κακώς κείμενα και εξαρτιόταν από το πόσο υπευθυνότητα θα έδειχνε η Δημοτική Αρχή απέναντι στους συμπολίτες μας και αποφάσιζε να αντιστρέψει την αρνητική πορεία που έχει δώσει στον τόπο μας. Η απόφασή μου αυτή, το κυριότερο απ’ όλα σημαίνει, πως θα μπορέσω να ασχοληθώ δημιουργικά με τον τόπο μου, χωρίς παράλληλα να σκέπτομαι πώς θα πλήξω και θα απαξιώσω τον πολιτικό μου αντίπαλο ή πως θα πρέπει να κουκουλώσω παλιές αμαρτίες που δεσμεύουν την ανάπτυξη στον Ωρωπό ή πως πρέπει να τηρήσω συμφωνίες που τον φρενάρουν...", μας είπε σε αποκλειστική-αποκαλυπτική συνέντευξη ο ανεξάρτητος Δημοτικός Σύμβουλος Ανδρέας Μπαλόκας, η οποία θα δημοσιευθεί στο φύλλο Μαΐου της "ΜΑΧΙΜΗΣ".

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 4:50 am